História spoločnosti

Oleje a mazivá

Oleje a mazivá ShellV spolupráci s firmou Shell si naša spoločnosť vybudovala pevné miesto ako autorizovaný distribútor olejov a mazív Shell.

Poskytujeme aj komplexné poradenské a konzultačné služby zákazníkom v oblasti prevádzkových kvapalín do osobných automobilov, nákladných automobilov, do strojov a zariadení, školenia zamestnancov pri predaji produktov Shell koncovým zákazníkom.

V roku 2013 došlo k odovzdaniu Slovenského trhu spoločnosti Shell Slovakia s.r.o. na AutoMax Slovakia, s.r.o, ktorý sa stal oficiálnym dovozcom olejov a mazív Shell. Pre našich zákazníkov to neznamená žiadnu zmenu, naďalej máme štatút autorizovaného distribútora olejov a mazív Shell.

Na základe požiadaviek našich klientov ponúkame aj ďalšie značky olejov a mazív ako Houghton, Fuchs, Quaker, Paramo, Mobil a ďalšie.

Viac o produktoch Shell.

 

Pneumatiky

Pirelli pneumatikyV marci roku 1999 sme nadviazali spoluprácu s firmou Pirelli a stali sme sa autorizovaným distribútorom Pirelli na Slovensku.

Profesionálnou prácou nášho obchodného tímu poskytujeme predajcom pneumatík na  Slovensku nielen kvalitné pneumatiky Pirelli, ale aj odborné a technické poradenstvo, školenie zákazníkov, marketingovú podporu pri predaji pneumatík.

Na základe požiadaviek našich klientov ponúkame aj ďalšie značky pneumatík ako GoodYear, Dunlop, Continental a ďalšie.

Viac o produktoch Pirelli.Značkový pneuservis

Pneuservis SeolV roku 2008 sme rozšírili naše služby o pneuservis.

Špičkové vybavenie Corghi a Cemb nám umožňuje venovať sa oblasti, v ktorej je značka Pirelli najlepšia a to nízkoprofilové pneu, rýchle pneumatiky pre SUV, superšporty a luxusné limuzíny.

 

CNG

CNGV roku 2013 sme sa stali zmluvným partnerom spoločnosti MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. pre Slovensko v oblasti projektovania, dodávok, údržby a servisu CNG plničiek.

Prostredníctvom spoločnosti Motor Jikov sme partnermi na dodávky CNG technológií spoločnosti Schwelm Anlagentechnik GmbH, ktorá je predným Európskym výrobcom CNG Plničiek. Sortiment zahŕňa plničky, výdajné stojany, systémy na úpravu bioplynu a ďalšie.

Viac o CNG.


Kontaktujte ma, mám záujem o spoluprácu